BYOU – marka zaprojektowana i wyprodukowana przez firmę BENINCA.
BENINCA to jedna z najstarszych firm w branży, obecna w ponad 100 krajach. BENINCA słynie z wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych napędów do bram, przeznaczonych do montażu przez wyspecjalizowane firmy instalatorskie.

8 lat temu BENINCA postanowiła wykorzystać swoje blisko 40–letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji profesjonalnych rozwiązań w branży automatyki i dać możliwość cieszenia się wygodą zautomatyzowanej bramy również użytkownikom, którzy samodzielnie chcą zamontować napęd. Tak powstała linia BYOU.

DLACZEGO użytkownik, który chce samodzielnie zamontować napęd powinien WYBRAĆ BYOU?

 1. Bardzo łatwy montaż - maksymalnie uproszczona centrala – kolorowe kostki zaciskowe oddzielne dla każdego z akcesoriów, tj.: lampy, fotokomórek, siłowników.
 2. Funkcja "auto uczenia" - centrala testuje i ostatecznie sama konfiguruje poprawne parametry siłowników, dostosowując je do obciążeń bramy.
 3. Bezpieczna instalacja – podłączenia niskonapięciowe 24Vdc, centrala zakończona wtyczką.
 4. Oszczędność energii - wbudowany system ESA ® oszczędza energię i Twoje pieniądze. Jedyny na rynku siłownik przystosowany do samodzielnego montażu w klasie energetycznej A+.
 5. Automatyczne wykrycie podłączonych urządzeń (akcesoriów).
 6. Automatyczne rozpoznanie położeń krańcowych bramy.
 7. Centrala sterująca z wyświetlaczem LCD oraz wbudowanym odbiornikiem radiowym z kodem dynamicznie zmiennym na częstotliwość 433,92MHz.
 8. Funkcja furtki (częściowe otwarcie bramy) – uchylenie jednego skrzydła dla swobodnego przejścia pieszego.
 9. Spowolnienie pracy przy położeniach krańcowych - brama "zwalnia" powodując łagodny start i łagodnie wyhamowując przy końcu.
 10. Zabezpieczenie amperometryczne – automatyczne rozpoznanie przeszkody.
 11. Fototest – centrala sprawdza poprawność działania wszystkich podłączonych fotokomórek przed rozpoczęciem każdego ruchu.
 12. Funkcja podtrzymania napięcia przy zaniku zasilania – zestaw zasilania awaryjnego CB.BY (opcja dodatkowa).
 13. Bardzo łatwe ustawianie parametrów na centrali.
 14. Film instruktażowy na płycie DVD.
 15. Bardzo cicha praca napędów.

WYGODA = BYOU

Ulewa? Śnieg? Żar się leje z nieba? Już nie musisz wysiadać z samochodu aby otworzyć swoją bramę. BYOU jest dla Ciebie.

OSZCZĘDNOŚĆ = BYOU

Jedyne na rynku siłowniki przystosowane do samodzielnego montażu w klasie energetycznej A+. Wbudowany system ESA ® oszczędza Twoją energię i pieniądze.

BEZPIECZEŃSTWO = BYOU

Siłowniki na 24 Vdc z przeciążeniem amperometrycznym. Brama z zamontowanym siłownikiem BYOU napotykając przeszkodę, zatrzyma się i cofnie.


BYOU - niezawodna kompleksowa automatyka do bram.

Sprawdź

Scroll To Top